Bölgeler
Tesis Temaları

İslami Konsept Oteller

2 Yetişkin İslami Konsept Oteller otelleri araması için 0 sonuç bulunmuştur.

En Popüler
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Otel Konseptleri

Size uygun diğer konseptler

Türkiye turizm alanında oldukça gelişmiş birçok şehre ev sahipliği yapmaktadır. Her sene milyonlarca yerli ve yabancı turistin tatil için tercih ettiği şehirler Antalya, Muğla, Aydın ve İzmir yaz turizmi açısından önde gelen şehirlerdendir. Tatil deyince hiç şüphesiz herkesin aklına yaz ve kış tatilleri gelmektedir. Tatil bütün bir yılın yorgunluğunu atmak isteyen tatilciler için bir arayış olmakla birlikte tatilciler tatile gittikleri yerden memnun kalmak ve imkanlarından yararlanmak isterler. Ülkemizin turistik kentlerinde her yaşam tarzına hitap eden farklı birçok otel seçeneği yer almaktadır. Daha muhafazakâr bir tatil geçirmek isteyenler için imkanlar konusunda farklı ve birçok olanağı sağlayan İslami oteller, muhafazakâr tatil arayışı içinde olanlar için vazgeçilmez hale gelmeyi başarmıştır. İslami oteller sunduğu özel ve güzel imkanları ile tatil arayışı içinde olan tatilciler için bütün olanakları sağlamaktadır. İslami konsept otellerin olduğu ve yaz için vazgeçilmez hale gelen şehirlerimiz arasında Antalya, Muğla, İzmir ve Aydın illerimiz gelmektedir. Ülkemizin birbirinden güzel illerinde olan bu otellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Otelin keyfini sürerken bir yandan da imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bununla beraber tercih ettiğiniz şehrin gezilebilecek tatil yerlerini de ziyaret ederek tatilinizi dolu dolu geçirebilirsiniz.

İslami Otel Fiyatları

Her türlü imkanları sağlayan İslami oteller tatilcilerine tüm olanakları sağlamaktadır. Otellerin türlerine ve sundukları imkanlarına göre fiyatları değişmektedir. Siz de tatilinizde beklediğiniz ve istediğiniz olanaklara ve bütçenize en uygun olan bu otellerden birini tercih edebilirsiniz. Ülkemiz de bulunan oteller bunun için size kolaylık sağlamaktadır. İslami otel fiyatları bölgeden bölgeye farklılık gösterebilmektedir. Bu otellerde konaklama için ödeyeceğiniz ücret, otelde kaldığınız gün sayısına, sunduğu hizmetlere ve rezervasyon yaptığınız tarihe göre değişiklik göstermektedir. İslami oteller erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek bu otellerde daha uygun fiyatlı bir tatil geçirme fırsatı elde edebilirsiniz. Özellikle Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde bulunan şehirler yaz aylarında turistler ile dolup taşmaktadır. Bu sebeple tatil planınızı önceden yapıp rezervasyonunuzu da erkenden yapmanız sizin açınızdan oldukça faydalı olacaktır.

İslami Oteller Antalya

Antalya, Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehridir. Geçmişten günümüze pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehirde antik kent sayısı oldukça fazladır. Bölgede yaşamış medeniyetler; Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslar, Selçuklular ve Osmanlılardır. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Antalya tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile turistlerin ilgi odağı olan kentlerden bir tanesidir. Bölgede birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Apart oteller, butik oteller, lüks oteller, villa oteller, bungalov oteller, 5 yıldızlı oteller gibi pek çok alternatif konaklama imkânı bulmak mümkün. Bu otellerin yanı sıra muhafazakâr bir tatil geçirmeyi isteyen çiftler ya da aileler için de İslami oteller Antalya çevresinde en çok tercih edilen konseptlerden birini ziyaretçilerine sunmaktadır. Daha rahat bir tatil geçirmek için tercih edilen bu oteller müşterilerinin aradığı o rahatlığı sunduğu hizmetler ile en iyi şekilde karşılamaktadır. İslami otellerde kadın ve erkek için ayrı açık ya da kapalı havuz seçeneği, alkolsüz yiyecek-içecek hizmeti, ailelerin rahat bir şekilde yüzebileceği aile havuzları gibi bu oteller özgü pek çok imkânı bulunmaktadır. Siz de Antalya’nın birbirinden güzel doğal güzelliklerini, antik kentlerini, tarihi yapılarını, müzelerini ve daha birçok gezilecek yerini keşfederken bu otelleri konaklamak için tercih edebilirsiniz. Daha lüks bir tatil geçirmek isterseniz İslami otel 5 yıldızlı seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Bu oteller 5 yıldıza ulaşmak için gereken tüm özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hem İslami usule uygun hem de lüks bir tatil geçirmek isteyenler bu seçenekleri tercih edebilir.

 

İslami Oteller İzmir

Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir ilimiz, ‘Ege’nin incisi’ olarak da bilinmektedir. Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm açısından önde gelen şehirlerden bir tanesidir. Her sene hem yerli hem de yabancı pek çok turisti bünyesinde ağırlamaktadır. İzmir tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile ülkemizin en güzel şehirlerinden bir tanesidir. Çeşme, Alaçatı, Foça gibi turistik beldelere sahip olan İzmir’de turistlerin konaklaması için pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. İslami oteller İzmir ve çevresindeki tatil beldelerinde daha muhafazakâr bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği oteller arasında yer almaktadır. Bu oteller müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. İslami otellerde aradığınız rahatlığı ve konforu bulabilirsiniz. Tatilinizi en rahat şekilde, sevdiklerinizle keyifle geçirebilirsiniz. İzmir’in doğal güzelliklerini, antik kentlerini, tarihi yapılarını keşfederken, Şehre özgü birbirinden lezzetli yiyecekleri tadabilirsiniz. İzmir’e gittiğinizde mutlaka gidilip, görülmesi gereken yerler arasında Efes Antik Kenti, İzmir Saat Kulesi, İzmir Tarihi Asansör Binası, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Smyrna Antik Kenti, İzmir Kuş Cenneti ve daha fazlası yer almaktadır. İzmir tatil planınıza bu yerleri de görmeyi mutlaka eklemelisiniz.

İslami Oteller Muğla

Ege Bölgesi’nde yer alan bir il olan Muğla, ülkemizin en kalabalık yirmi dördüncü şehridir. Muğla; Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Datça Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Milas gibi birbirinden güzel ve turistik tatil beldeleri ile ünlü bir şehirdir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist yaz tatili için Muğla’yı tercih etmektedir. İslami oteller Muğla şehrinde muhafazakâr bir tatil geçirmeyi isteyen ailelerin tercih ettiği otellerden birisidir. Bu otellerin dışında bölgede her yaşam tarzına ve bütçeye hitap eden pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. En çok turist çeken tatil beldeleri olan Bodrum, Fethiye ve Marmaris çevresinde de İslami usule uygun oteller yer almaktadır. İslami oteller Bodrum lokasyonunda özellikle yeni evli çiftler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bunlar arasında balayı konseptini ziyaretçilerine sunan seçenekler de bulunmaktadır. İslami oteller Fethiye çevresindekiler genellikle Ölüdeniz’e yakındır. Burayı seyahat ettiğinizde mutlaka Ölüdeniz Milli Parkı’nı ziyaret etmelisiniz. İslami oteller Marmaris ilçesindekiler ise sıklıkla yeni evli çiftler ya da sığ denizi ile aileler tarafından tercih edilmektedir. Bu oteller genel olarak oda, lobi, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, kadın ve erkek için ayrı havuzlar, alkolsüz yiyecek ve içecek hizmeti gibi imkanlar sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanında bazı otellerin kendisine ait plaj ve iskelesi de bulunmaktadır. Bu özelliğe sahip olan oteller daha fazla tercih edilmektedir ve müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Otele ait plajlarda insan kalabalığından uzak ve daha rahat bir şekilde denize girebilirsiniz. Otellerin çevresinde kadın ve erkekler için ayrı birçok mavi bayraklı plaj da bulunmaktadır. Dilerseniz bu plajları da tercih edebilirsiniz. Fethiye’de Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Cennet ve Katranca Koyu mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikleridir. Bodrum’da bulunan Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Zeki Müren Müzesi görülmesi gereken yeler arasındadır. Marmaris’te ise Marmaris Kalesi, Knidos Antik Kenti, Marmaris Marinaları ve birbirinden güzel, masmavi, berrak denizleri bulunan Marmaris plajlarını tatil planınız içerisine dahil etmelisiniz. Muğla’da sevdiklerinizle güzel ve rahat bir tatil geçirmek için İslami otelleri tercih edebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir tatil için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Her Şey Dahil İslami Oteller

Birbirinden güzel ve turist çeken şehirleri ile ülkemiz turizm açısından gelişmiş ülkelerden bir tanesidir. Yaz ve kış turizminde tercih edebileceğiniz pek çok şehir ve otel alternatifi bulunmaktadır. Yaz aylarında daha çok Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde yer alan şehirler ve tatil beldeleri tercih edilmektedir. Hem yerli hem de yabancı turistlerin yoğunlukta olduğu tatil beldeleri arasında Bodrum, Fethiye, Marmaris, Datça ilçeleri Muğla’da yer almaktadır. Kaş, Kalkan, Kemer, Alanya gibi tatil beldeleri ise Antalya’da yer almaktadır. Antalya’nın kendisi başlı başlına adeta bir turizm cennetidir. Bu sebeple buradaki turist sayısı her geçen yıl daha da artmaktadır. Tatil için en popüler diğer şehirler ise Aydın, İzmir ve Denizli’dir. Bu şehirlerde yaz turizminin oldukça yoğun geçtiği yerlerdir. Yaz turizminin yanında kış turizmi de ülkemizde gelişmiştir. Kış turizmi denilince akla gelen şehirler arasında Bursa, Bolu, Kars, Kayseri, Kocaeli ve Erzurum yer almaktadır. Bursa’da bulunan Uludağ, Bolu’da bulunan Kartalkaya, Kars’ta bulunan Sarıkamış, Kayseri’de bulunan Erciyes, Kocaeli’nde yer alan Kartepe ve Erzurum’da bulunan Palandöken kış aylarında tatilciler ile dolup taşmaktadır. Bölgelerde bulunan kayak merkezleri, birbirinden farklı kulvarlara sahip kayak pistleri, kayak malzemelerini kiralayabileceğiniz dükkanlar ve konaklama imkânı sunan pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. Apart oteller, butik oteller, 5 yıldızlı oteller, bungalov oteller, lüks oteller, İslami oteller ve her şey dahil oteller hem yaz tatilinizde hem de kış tatilinizde tercih edebileceğiniz otel seçenekleri arasında yer almaktadır. Tatilini daha muhafazakâr bir şekilde geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği İslami oteller her şey dahil konsepti ile müşterilerine en iyi olanakları ve hizmeti sunmaktadır. Bu konseptteki oteller 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Açık büfe kahvaltı seçeneği, öğle ve akşam yemeği, alkolsüz yiyecek ve içecek hizmet, kadın ve erkek için ayrı açık ya da kapalı havuz seçeneği gibi birçok hizmeti bir arada sunan otelleri hem yaz hem de kış tatilinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında İslami oteller ultra her şey dahil konseptindeki oteller de tercih edilebilir. Bu otellerde sabah kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, ikindi yemeği, akşam yemeği ücretsiz olarak verilmektedir. Gece on ikiye kadar açık pastaneleri ile müşterilerine kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Bu otellerde daha uygun fiyatlı bir tatil fırsatı için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Özel Havuzlu İslami Oteller

Her yaşam tarzına ve bütçeye hitap eden otel seçenekleri ile tatil bölgelerimiz turizm anlamında oldukça gelişmiştir. Turistik şehirlerimize tatil yapmak için gelen turistler deniz, kum, güneş üçlüsünün yanında birbirinden güzel ve eşsiz manzaralara sahip ülkemizin doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel miraslarını gezip, görmek için de Türkiye’yi tercih etmektedir. Her sene yerli ve yabancı turistler ile dolup taşan tatil beldelerinde farklı konseptlere sahip birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Bu oteller arasında yer alan İslami oteller özel havuzlu konsepti ile muhafazakâr bir tatil arayışında olan ailelerin ya da evli çiftlerin tercih ettikleri oteller arasında yer almaktadır. İslami oteller genel olarak oda, lobi, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, alkolsüz yiyecek ve içecek hizmeti, kadın ve erkek için ayrı havuz seçenekleri gibi hizmetler sunmaktadır. Kadınlar ve erkekler için ayrı olan bu özel havuzlu otellerde gönül rahatlığıyla yüzebilir ve tatilinizi rahat, keyifli, konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz. Aileler için de aile havuzu imkânı sunan bu oteller çocukları ile tatilin keyfini çıkarmak isteyen aileler tarafından tercih edilmektedir. Karışık kullanıma açık olan bu havuzlarda aileler çocukları ile eğlenceli anlar geçirebilir. Bu otellerin bazılarında hamam, sauna, spa, masaj gibi ek hizmetler de sunulmaktadır. Dilerseniz bu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

İslami Otel Plaj İmkânı ile Rahat ve Keyifli Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Kültür, tarih, şehir veya iş gezisi, seyahat amacınız ne olursa olsun konaklama yaptığınız otelin tesis seçenekleri seyahatinizi bambaşka bir seviyeye taşıyacak ve önemli bir etkiye sahip olacaktır. Ülkemizde tatil için seçebileceğiniz pek çok şehir ve bölge alternatifi bulunmaktadır. Yaz turizminin en fazla gelişmiş olduğu illerin başında gelen Antalya, Muğla, Aydın ve İzmir her sene milyonlarca hem yabancı hem de Türk turisti ağırlamaktadır. Bu bölgelerde farklı konseptlere sahip birçok otel seçeneği bulunmaktadır. Deniz kenarına yakın konumlanmış, mavi bayraklı plajlara oldukça yakın İslami otel plaj seçenekleri ile muhafazakâr bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği otellerden bir tanesidir. İslami oteller, İslami hayat tarzına yüzde yüz uyan otellerdendir. Bu otellerde genel olarak helal ve alkolsüz yiyecek- içecek hizmeti, kadın ve erkeklerin ayrı ayrı yararlanabileceği havuz seçenekleri gibi hizmetler sunulmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bu oteller gizliliği ve korunaklılığı ön planda tutmaktadır. Ailenizle ya da sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile tatilinizi geçirebileceğiniz bu otelleri hemen her turistik bölgede bulabilirsiniz. Bu otellerin çoğunun kendisine ait plaj imkânı da bulunmaktadır. Ailece birlikte vakit geçirmek ve denize girmek için bu plajları tercih edebilirsiniz. Bu otellerde aile havuzu ve plajlar karışık kullanıma açık olduğundan tesettür mayo ile girilmesine izin verilmektedir. Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı denize girebilecekleri plajlar da bulunmaktadır. Daha rahat etmek isteyenler için bu plajlar tercih edilebilir. Deniz kenarında oldukça korunaklı bu plajlar, otellere yakınlığı ile ulaşım konusunda da size zorluk çıkarmayacaktır. Keyifli, güzel, rahat ve yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz bir tatil deneyimi yaşamak için bu otelleri tercih edebilirsiniz. Tatiliniz sırasında tatil için gittiğiniz bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini de gezip görerek yeni yerler keşfetme fırsatı elde edebilirsiniz.

İslami Oteller Yorumları

İslami oteller hem Türkiye’de hem de yurtdışında Müslüman ailelere hizmet sunan ayrıcalıklı otellerden bir tanesidir. Bu oteller sundukları kaliteli hizmetler ile müşterilerinin rahat bir tatil geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Yaz turizmi ve kış turizminin yoğun olduğu ülkemizin hemen her şehrinde bu oteller yer almaktadır. Kadın ve erkekler için ayrı havuz imkânı, helal yiyecek ve içecek hizmeti, alkolsüz yiyecek ve içecek hizmeti gibi özellikleri ile bu oteller, müşterilerinin hem rahat etmelerini sağlamaktadır hem de keyifli bir tatil deneyimi yaşama imkânı sunmaktadır. İslami oteller yorumları genel olarak müşterilerin otel hakkındaki memnuniyetini dile getirmektedir. Her türlü imkânın sunulduğu bu otellerde tatil yapmayı tercih eden müşterilerin tatil sonunda görüşlerini paylaştıkları yorumları, İslami otelleri kendi tatilleri için tercih etmeyi düşünen başka insanlar için de oldukça önemlidir. Siz de bu yorumları inceleyerek İslami oteller ve sundukları hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Muhafazakâr bir tatil geçirmeyi düşünenler için İslami oteller en uygun tercih olacaktır. Birbirinden güzel tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında kaliteli hizmet sunan İslami otelleri Antalya, Bodrum, Fethiye, Çeşme, İstanbul gibi bölgelerden tercih edebilirsiniz. İslami usule uygun bir tatil geçirirken bölgede bulunan doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel mirasları da gezerek tatilinizi çok daha verimli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir tatil için erken rezervasyon ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
TATİL OTEL FIRSAT BÜLTENİ Kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için

En iyi Tatil Otelleri kampanyalarından ilk siz haberdar olun.