Bölgeler
Tesis Temaları

Kayak Otelleri

2 Yetişkin Kayak Otelleri otelleri araması için 0 sonuç bulunmuştur.

En Popüler
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Otel Konseptleri

Size uygun diğer konseptler

Doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra her geçen gün artan yatırımlar ve geliştirmeler sayesinde ülkemizin neredeyse her şehri turizm bölgesi haline gelmiştir. Yaz turizminin yanında son zamanlarda kış turizmi de oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde kış turizmi oldukça gelişmiştir. Bu şehirler arasında Bursa, Isparta, Kayseri, Denizli ve Bolu yer almaktadır. Bu illerin belli başlı bölgelerinde kurulan kayak merkezleri ve kayak otelleri her yıl binlerce turist tarafından tercih edilmektedir. Kış turizminin en önemli aktivitesi kuşkusuz kayak ve diğer kış sporlarıdır. Kayak otelleri sunduğu birçok imkân ile güzel ve keyifli bir tatil deneyimi sunmaktadır. Kar ve soğuğu sevenlerin tercih ettiği kış tatilleri bembeyaz kar içerisinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek, kayak takımları ile kayma deneyimini yaşamak isteyen herkesin tercih edebileceği alternatiflerden bir tanesidir. Ülkemizin birbirinden güzel ve kış turizminin gelişmiş olduğu tatil beldelerinden dilediğinizi tercih edebilir ve keyifli bir kış tatili geçirebilirsiniz. Kayak tatili otelleri için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Bursa Uludağ çevresinde yer alan kayak otelleri, Isparta kayak otelleri, Kayseri Erciyes çevresinde yer alan kayak otelleri, Denizli kayak otelleri ve Bolu Abant etrafında bulunan kayak otelleri arasından sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Güzel bir kış tatili geçirmek için seçeceğiniz kayak otellerini önceden iyice araştırmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Seçeceğiniz kayak otelini belirlerken, otelin kayak merkezlerine ve kayak pistlerine yakın olması önemli bir kriterdir. Hava şartları çok elverişli olmadığından yürüyerek kayak pistlerine ulaşmak zor olacaktır. Bu sebeple otellerin bu yerlere yakın olması gerekmektedir. Bunun dışında kayak otellerinin çevresinde kayak ekipmanlarını kiralayabileceğiniz yerlerin bulunması gerekmektedir. Kış turizminin gelişmiş olduğu hemen hemen her bölgede kayak ekipmanları kiralayabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Bu yerlerden kolaylıkla ekipman kiralayabilir ve kayak pistlerinde kayabilirsiniz. Kayak merkezleri otelleri yerli ve yabancı birçok turisti bünyesinde ağırlamaktadır. Müşterilerine en iyi hizmetleri sunmayı amaçlayan bu otellerde ailenizle ya da sevdiklerinizle keyifli bir kış tatili geçirebilirsiniz.

Kayak Otelleri Fiyatları

Birbirinden farklı konseptleri, imkanları ve fiyat aralıkları ile her kesime ve bütçeye hitap eden kayak otelleri, pek çok seçeneği ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Kayak otelleri fiyatları bölgeden bölgeye, sunulan hizmete, hizmetlerin kalitesine, otelin kalitesine, konaklanacak gün sayısına ve rezervasyon yapılan tarihe göre değişiklik göstermektedir. Ülkemiz turistik açıdan çok gelişmiş bir bölgedir. Her yıl milyonlarca yabancı turist tatil yapmak için Türkiye’yi tercih etmektedir. Bu tercihler arasında kış tatillerinin yeri de bir o kadar fazladır. Türkiye dört mevsimin de yaşandığı bir iklime sahip olduğu için her mevsim kendine özgü güzellikleri ve imkanları bize sunmaktadır. Kış mevsiminde ülkenin bazı bölgeleri çok daha fazla kar yağışı almaktadır. Bu nedenle bu bölgeler kış turizmi açısından da fazlaca turist çekmektedir. Yerli ve yabancı birçok turist kayak otellerini tercih ederek, güzel bir kış tatili geçirmeyi planlamaktadır. Her bütçeye hitap eden çeşitleri bulunan kayak otelleri arasından kendinize uyan oteli bulabilirsiniz. Kayak merkezi otel fiyatları bölgeden bölgeye farklılık gösterebilmektedir. Konaklama için ödeyeceğiniz ücret, otellerde kalınacak gün sayısına, mekânın özelliklerine, sunulan hizmetlere ve rezervasyon tarihlerine göre değişiklik gösterir. Erken rezervasyon fırsatları ve çeşitli kampanyaları takip ederek bu otellerde daha uygun fiyatlı bir tatil geçirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Isparta Kayak Otelleri

Ülkemizin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Isparta; doğal güzellikleri, yöreye özgü el dokuma halıları ve gül yetiştiriciliği ile tanınmaktadır. Akdeniz iklimi ve karasal iklimim bir arada görüldüğü bu şehirde yazlar sıcak ve kurak kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. Yaz turizminin yanı sıra şehirde kış turizmi de özellikle son dönemlerde gelişmeye başlamıştır. Isparta kayak otelleri, sunduğu kaliteli hizmetler ile tatilcilerin konforlu ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamaktadır. Isparta’nın eşsiz manzarasına da tanık olabileceğiniz bu tatil seçeneğinde sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kayak sporu, snowboard gibi kış sporlarını yapabileceğiniz bu otellerde ilk kez kayak yapacaklar ve çocuklar için kayak eğitimi imkânı da sunulmaktadır. Bu özellikleri ile müşterilerinin beğenisini toplayan Isparta Kayak Otelleri’ni siz de tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden bu otellere otobüs servisleri ile ya da kendi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Abant Kayak Otelleri

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan eşsiz bir güzelliğe sahip Abant, ülkemizin en güzel ve turistik bölgelerinden bir tanesidir. Abant bünyesinde bulunan Abant Gölü ile ün kazanmıştır. Her mevsim binlerce turist tarafından ziyaret edilen bu doğal güzellik, dört mevsimde de kendine özgü güzelliği ile ziyaret edenleri adeta büyülüyor. Bolu ilinde Karadeniz ardı iklim tipi görülmektedir. Bu sebeple Bolu genel olarak yazları serin, kışları ise soğuk ve her mevsim yağışlıdır. Özellikle kış mevsiminde kış tatili geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bölgelerden biri olan Bolu, bünyesinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi ile de binlerce turisti ağırlamaktadır. Abant kayak otelleri, Kartalkaya’da bulunmaktadır. Dolayısıyla Kayak otelleri Kartalkaya çevresinde tatilcilerine en iyi imkanları sunmaktadır. Aynı zamanda Abant’a oldukça yakın olan bu oteller ile hem Abant Gölü’nün eşsiz güzellikteki manzarasının tadını çıkarabilir hem de kayak merkezine ulaşım sağlayarak bembeyaz örtü ile kaplanmış karın keyfine varabilirsiniz. Ardından da en sevilen kış sporu olan kayağı uzman kayak hocaları eşliğinde deneyimleyebilirsiniz. Ülkemizin başlıca kayak merkezleri arasında yer alan Kartalkaya Kayak Merkezi, kayak tutkunları için ideal bir seçim olacaktır. Bu otellerde uygun fiyatlı bir tatil geçirmek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bursa-Uludağ Kayak Otelleri ve Fiyatları

Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri olan Bursa, Marmara Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Ekonomik olarak oldukça gelişmiş bir şehir olan Bursa aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile de ün salmıştır. Genellikle ılıman bir iklime sahip olan Bursa’nın kuzeyinde Marmara Denizi’nin ılık ve yumuşak iklimine karşılık, güneyde Uludağ’ın sert ve soğuk iklimi ile karşılaşılmaktadır. Temmuz ve Ağustos ayları en sıcak aylar iken Aralık ve Ocak ise en soğuk aylardır. Şehirde turizm oldukça gelişmiştir. Özellikle kış aylarında Kayak otelleri Uludağ çevresinde bulunan birçok otel yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Kış tatili için oldukça elverişli bir kent olan Bursa’da birçok farklı otel konseptine sahip kayak otelleri bulunmaktadır. Uludağ kayak otelleri her şey dahil konsepti ile en çok tercih edilen konaklama yerlerinden bir tanesidir. Bu oteller müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Uludağ, Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporlarına sahip olan bir dağ olduğundan kış tatillerinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Uludağ çevresinde bulunan her şey dahil konseptli otelleri özellikle aileler tarafından tercih edilen oteller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Oda, lobi, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği gibi hizmetler sunan her şey dahil oteller 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kayak merkezine yakın oluşu sebebiyle de çok fazla kişi tarafından tercih edilen bu otellerde siz de keyifli bir kış tatili geçirebilirsiniz. Uludağ kayak otelleri fiyatları da otelde kalınacak gün sayısına, otelin imkanlarına ve sunduğu hizmete, rezervasyon yapılan tarihe göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı bir kış tatili için erken rezervasyon yaptırmanız daha faydalı olacaktır.

Erciyes Kayak Otelleri

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kayseri’nin en önemli ve turistik yerlerinden olan Erciyes Kayak Merkezi, kış turizminde yerli ve yabancı turistler ile dolup taşmaktadır. Kayseri genel olarak kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir. Kış tatilleri için ideal bir bölge olan Kayseri’de bulunan Erciyes Kayak Merkezi ve çevresinde yer alan oteller müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Erciyes kayak otelleri 5 yıldızlı konsepti ile, kış tatilleri için en çok tercih edilen otellerden bir tanesidir. Bembeyaz kar manzarası eşliğinde lüks bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bu oteller, sunduğu kaliteli hizmetler ile konforlu ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. Kayak merkezine olan yakınlığı sebebiyle de tercih edilen bu otellerde konaklayarak eşsiz kar manzarası eşliğinde sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirebilir, kayak merkezinde kayak sporu yapabilirsiniz. Bu otellerde 5 yıldıza ulaşmak için gereken tüm özellikler bulunur. Oda, lobi, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği gibi imkanların sunulduğu bu otellerde ilk kez kayak sporu yapacak kişiler için tecrübeli kayak hocaları da dersler vermektedir. Dilerseniz kendiniz ya da çocuklarınız için bu dersleri alarak kolaylıkla ekipmanlar ile kaymayı deneyimleyebilirsiniz. Erciyes kayak otelleri fiyatları otelden otele değişiklik gösterebilmektedir. Daha uygun fiyatlı bir tatil fırsatı için erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Denizli Kayak Otelleri

Türkiye’nin bir ili olan Denizli, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Sanayi, ticaret, tarım, turizm, eğitim, kültür ve sanat alanlarında ülkenin en gelişmiş illerinden biri olan Denizli aynı zamanda horozu ile de meşhurdur. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti bünyesinde ağırlayan Denizli, turizm kenti olmasının yanında şehirde düzenlenen yerel ve ulusal etkinliklerle eğitim, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. Denizli’de kışlar ılık ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. Ege’nin en büyük kayak merkezi olarak nitelendirilen Denizli Kayak Merkezi, bölgede kış turizminin oldukça fazla gelişmesine katkı sağlamaktadır. Denizli kayak otelleri de kış tatilini burada geçirmek isteyen binlerce yerli ve yabancı turistin tercih ettiği oteller arasında yer almaktadır. Bu oteller sunduğu oda, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği gibi hizmetleri ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Kaliteli hizmetleri ve konforlu odaları ile tatilinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Kayak merkezine yakın olan bu otellerden kayak merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgede yer alan kayak ekipmanları kiralayabileceğiniz dükkanlar ile kayak sporu için gerekli ekipmanları buradan kiralayıp, deneyimli hocalar ile kaymayı öğrenebilirsiniz. Bazı otel odalarında bulunan şöminelerin başında sevdiklerinizle bembeyaz kar manzarasını izleyerek güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Otellerin erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını takip ederek tatilinizi daha uygun fiyatlı bir hale getirebilirsiniz.

Alkolsüz Kayak Otelleri

Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan kayak otelleri, kış turizminde en çok tercih edilen konaklama yerlerinden bir tanesidir. Son dönemlerde yaz turizminin yanında kış turizmi de gelişmeye başlamıştır. Turistik birbirinden güzel şehirlere sahip bir ülke olduğumuzdan yerli turistlerin yanında dünyanın dört bir yanından milyonlarca yabancı turist de kış tatilleri için ülkemizi tercih etmektedir. Ülkemizin hemen hemen her şehrinde her yaşam tarzına yönelik pek çok otel seçeneği bulunmaktadır. Bu oteller arasında kayak otelleri de yer almaktadır. Daha muhafazakâr bir kış tatili geçirmek isteyenlerin tercih ettiği Alkolsüz kayak otelleri müşterilerinin rahat ve kaliteli bir tatil geçirmeleri için her türlü hizmeti, en iyi koşullarda sunmaktadır. Muhafazakar bir tatil geçirmek isteyenler ve aileler tarafından sıklıkla tercih edilen bu oteller alkolsüz yiyecek ve içecek hizmeti, İslami usule uygun yemekleri ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizin ünlü kayak merkezlerine yakın konumda bulunan alkolsüz kayak otelleri ile kolay bir şekilde kayak pistine ulaşım sağlayabilir ve kayak sporu yapabilirsiniz. İlk kez kaymayı deneyimleyecek tatilciler ve çocuklar için eğitim veren deneyimli hocalar da bulunmaktadır. Bu sayede kayak ekipmanlarınızı çevredeki dükkanlardan kiralayıp, tecrübeli hocalar eşliğinde bu eğlenceli sporu deneyimleyebilirsiniz. Ailenizle ya da sevdiklerinizle keyifli ve uygun fiyatlı, bütçenizi zorlamayacak bir tatil geçirmek için erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kayak Otelleri’nde Yapılacak Aktiviteler

Kış mevsiminin en eğlenceli aktivitelerinden bir tanesi kuşkusuz kayak yapmak, kar ile oynamak ve kardan adam yapmaktır. Özellikle kayak tutkunları kış mevsimi geldiğinde kar yağmasını dört gözle beklemektedirler. Bembeyaz örtü ile kaplı güzel ülkemizin kış turizmi için tercih edilecek kayak merkezi alternatifleri de oldukça fazladır. Ülkemizin en popüler kayak merkezleri arasında ilk sırada Bursa’da bulunan Uludağ Kayak Merkezi yer almaktadır. Türkiye’nin ilk ve en büyük kayak merkezi ünvanına sahip olan bu yer, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bolu’da bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi, Erzurum’da bulunan Palandöken Kayak Merkezi, Isparta’da yer alan Davraz Kayak Merkezi ve Kayseri’de bulunan Erciyes Kayak Merkezi kış tatillerinde tercih edilen kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Bu merkezlerin çevresinde konaklama imkânı sunan birçok Kayak Oteli de hizmet sunmaktadır. Bembeyaz örtü ile kaplı, eşsiz manzara eşliğinde sevdiklerinizle keyifli bir kış tatili geçirebileceğiniz bu yerlerde yapabileceğiniz birçok kış sporu ve farklı aktiviteler bulunmaktadır.

-Kayak Yapmak: Kayak merkezine gidip kayak yapmadan dönmek olmaz. Kayak tutkunları için oldukça eğlenceli bir spor olan kayak ilk kez yapmayı deneyecekler için biraz zor gözükmektedir. Ancak otellerin sunduğu kayak dersi imkanlarından yararlanarak bu eğlenceli sporu deneyimleme şansı elde edebilirsiniz. Kayak sporu için gerekli ekipmanlar; gözlük, eldiven, kayak çorabı, başlık ya da kask, boru atkı, diz koruyucusu, bilek koruyucusu, güneş kremi ve dudak nemlendiricisi yer almaktadır. Kayak merkezi çevresinde ekipmanları kiralayabileceğiniz gibi bölgeye gitmeden önce kendiniz de temin edebilirsiniz.

-Kar Ayakkabısı ile Yürüyüş Yapmak: Kayak sporu dışında farklı bir aktivite yapmak isteyenler için karda yürüyüş yapmak alternatifler arasında yer almaktadır. Karda yürüyüş yapmak iç.in gerekli olan tek ekipman bir çift kar ayakkabısıdır. Sevdiklerinizle farklı bir deneyim yaşamak ve çevreyi keşfetmek için kar ayakkabısı ile yürüyüş yapmayı deneyebilirsiniz. Hava çok soğuk olduğundan hasta olmamak ve üşümemek için sıkı sıkı giyinmeyi unutmayın.

-Kızakla Kaymak: Kayak yapmak istemeyenler için dağ çevresinde ve bembeyaz karın üzerinde yapılabilecek en güzel aktivitelerden bir tanesi de kızakla kaymaktır. Küçük, büyük herkesin keyif alabileceği bu aktivite ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

-Spa Hizmeti: Kayak merkezinde kaydıktan ya da sevdiklerinizle kar oynadıktan sonra oluşan yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için bire bir olan Spa, bölgede yer alan pek çok kayak otelinde deneyimleyebileceğiniz oldukça güzel bir hizmettir. Soğuktan etkilenen vücudunuzun rahatlayacağı spa keyfini, masaj ve sauna ile de devam ettirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
TATİL OTEL FIRSAT BÜLTENİ Kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için

En iyi Tatil Otelleri kampanyalarından ilk siz haberdar olun.